Ogłoszenia parafialne
Intencje mszalne
31.05.2026 r. - uroczystość Trójcy Przenajświętszej
1. Rozpoczyna się miesiąc czerwiec, poświęcony
Jezusowi Chrystusowi, którego w tym czasie czcimy w
nabożeństwach dedykowanych Jego Najświętszemu
Sercu. Wielkim zwolennikiem i czcicielem Serca
Jezusowego był Święty Jan Paweł II, który
wielokrotnie dawał wyraz swej radości z faktu, że w
Polsce ta forma pobożności jest wciąż obecna; w 1999
r. powiedział: „Cieszę się, że ta pobożna praktyka, aby
codziennie w miesiącu czerwcu odmawiać albo
śpiewać Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa,
jest w Polsce taka żywa i ciągle podtrzymywana”.
Nabożeństwa Czerwcowe odprawiane będą do środy w
łączności ze Mszą św. o godz. 17.00. W środę, Msza
św. o godz. 18.00 będzie sprawowana z formularza
uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
czytaj więcej...
Formacja Kościoła
czytaj więcej...
czytaj więcej...
czytaj więcej...
czytaj więcej...
