OGŁOSZENIA PARAFIALNE

2. NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.01.2020 r.

1. W całym Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Nabożeństwo Słowa Bożego o jedność wśród wyznawców Chrystusa, dzisiaj o godz. 17.30. Chcemy we wspólnej modlitwie prosić o jedność wszystkich chrześcijan. Na terenie naszej Parafii, mieszkają członkowie innych wspólnot chrześcijańskich, a także innych religii – wszystkim okazujmy należny szacunek!

2. Ksiądz Biskup Ordynariusz, serdecznie zaprasza na obchody upamiętniające stulecie powrotu Bydgoszczy do Macierzy. Świętowanie rozpocznie się Mszą św. w Katedrze Bydgoskiej, 20 stycznia, o godzinie 18.00 – szczegóły w gablocie ogłoszeniowej.

3. W środę, nowenna, po Mszy św. o godz. 7.00.

4. Msze św., od poniedziałku do piątku, o godz. 7.00 i 10.00., w sobotę o godz. 7.00 i 9.00 - są wolne intencje mszalne na te godzimy Mszy św.

5. W czwartek, po Mszy św. o godz. 7.00., rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 10.00, zakończona Mszą św.

6. W sobotę, w liturgii, obchodzone będzie święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła – świąteczna Eucharystia tego dnia, o godz. 7.00 i 9.00.

7. Rodzice dzieci pierwszokuminijnych mogą nabywać książeczki do nabożeństwa – u p. Józefa.

8. Kto z różnych powodów nie mógł przyjąć Kolędy jest możliwość Kolędy w dodatkowym terminie, tj. 1. lub 2. lutego - zgłoszenia w zakrystii lub w Biurze Parafialnym. Pobłogosławiona woda do pokropienia znajduje się w kruchcie kościoła. Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00., w piątki o godz. 15.00., w soboty o godz. 13.00.

9. Pan powołał do wieczności, w tych ostatnich dniach: śp. Halinę Małecką z ul. Kapuściska, śp. Daniela Groszewskiego z ul. Baczyńskiego, śp. Wiesława Brzezińskiego z ul. Kapuściska. śp. Tadeusza Misterskiego z ul. Noakowskiego, śp. Bogdana Pisarka z ul. Sandomierskiej, śp. Krystynę Małecką z ul. Noakowskiego, śp. Helenę Plewińską z ul. Wojska Polskiego. Rodzinom przeżywającym żałobę wyrażamy serdeczne współczucie, a zmarłych ogarnijmy teraz szczerą modlitwą: Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…