OGŁOSZENIA PARAFIALNE

6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020 r.

1. Rozpoczyna się bezpośrednie przygotowanie młodzieży do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Spotkanie z Kandydatami z do Bierzmowania, z I kl. szkoły średniej – dnia 18.02., o godz. 18.00.

2. W środę, nowenna, o godz.17.30.; Msza św. w intencji próśb i podziękowań, o godz. 18.00.

3. W czwartek, o godz. 15.00, wspólnie odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego i rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu , która potrwa do godz. 17.00.

4. W sobotę, 22 lutego, przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Święto to jest przede wszystkim okazją do wyrażenia czci świętemu Piotrowi i każdemu jego Następcy, którzy zgodnie z wolą Chrystusa zostali postawieni jako pasterze Kościoła Powszechnego.

5. Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze znajdziemy artykuły o zniesieniu tajemnicy papieskiej w procesach dotyczących wykorzystania nieletnich, o zaufaniu Polaków do różnych instytucji, o ogrzewalniach dla bezdomnych oraz przepis kulinarny na pączki po grecku.

6. W przyszłą niedzielę, odczytywany będzie we wszystkich kościołach Diecezji, List Pasterski Księdza Biskupa Ordynariusza.

7. Pan powołał do wieczności, w tych ostatnich dniach: śp. Mariannę Milińską z ul. Sandomierskiej, śp. Stefanię Chojnacką z ul. Baczyńskiego, śp. Stanisława Świątkowskiego z ul. Baczyńskiego, śp. Tadeusza Mińskiego z ul. Baczyńskiego. Rodzinom przeżywającym żałobę wyrażamy serdeczne współczucie, a zmarłych ogarnijmy teraz szczerą modlitwą: Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…