OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI Niedziela Wielkanocna 22.05.2022 r.

1. Rozpoczynają się Dni Krzyżowe, przed Niedzielą Wniebowstąpienia Pańskiego. Od poniedziałku do środy włącznie, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej, będziemy prosili o Boże błogosławieństwo dla ciężko pracujących na roli, o sprzyjającą pogodę dla wzrostu zasiewów i obfitych plonów, aby nikomu w naszej Ojczyźnie i na całym świecie nie brakowało chleba powszedniego.

2. Nabożeństwa Majowe, od poniedziałku do czwartku włącznie, o g.20.30.

3. Nowenna, w środę w łączności z nabożeństwem Majowym po Mszy św. o g. 20.00.

4. W najbliższy czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu, rozpocznie się po Mszy św. o godz. 17.00, o 20.00 – wspólny różaniec.

5. Od piątku, rozpocznie się 9. dniowa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. Zachęcamy do włączenia się w formację proponowaną przez „Kościół Domowy”.

7. Przypominamy, że do uroczystości Trójcy Przenajświętszej, trwa okres Spowiedzi i Komunii świętej Wielkanocnej.

8. Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego.

9. W przyszłą niedzielę poeta, pan Andrzej Kaźmierczak będzie rozprowadzał książki swojego autorstwa z wierszami o tematyce religijnej. Zebrane dobrowolne ofiary przeznaczone będą na filipińskie dzieci żyjące na wysypiskach śmieci.

10. Pan powołał do wieczności, w tych ostatnich dniach: śp. Marię Siewierską z ul. Łukasiewicza, śp. Liliannę Bogdańską z ul. Baczyńskiego. Rodzinom przeżywającym żałobę wyrażamy serdeczne współczucie, a zmarłe ogarnijmy teraz szczerą modlitwą: Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…