OGŁOSZENIA PARAFIALNE

14 niedziela „w ciągu roku” – 3.07.2002 r.

1. Przypominamy, że od tej niedzieli do 4. września włącznie nie będzie Mszy św. o godz. 13.00.

2. Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze znajduje się wykaz zmian personalnych Księży z naszej Diecezji oraz wzmianka o Misjach Intronizacyjnych w naszym kościele parafialnym.

3. W I czwartek miesiąca, nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o nowe powołania i za powołanych do pracy w Winnicy Pańskiej, po Mszy św. o godz. 17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00, o godz. 19.30 – wspólny różaniec prowadzony przez parafialne róże Żywego różańca.

4. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy, prowadzi studia magisterskie oraz podyplomowe (roczne i dwuletnie), nadające kwalifikacje do nauczania religii. Bliższe informacje w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej www.bydgoskateologia.pl . Rekrutacja trwa do 14 września.

5. Wyjeżdżającym w najbliższych dniach na wakacje życzymy bezpiecznego i radosnego odpoczynku. Przekazujemy słowo pozdrowienia także Gościom, odwiedzającym naszą parafialną świątynię, oraz przebywającym u swoich bliskich, krewnych i znajomych.

6. Pan powołał do wieczności, w tych ostatnich dniach: śp. Helenę Kowalską z ul. Baczyńskiego, śp. Elizę Świetlik z ul. Kapuściska. Rodzinom przeżywającym żałobę wyrażamy serdeczne współczucie, a zmarłe ogarnijmy teraz szczerą modlitwą: Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…