OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.09.2023 r.

1. Spotkanie formacyjne z udziałem Kandydatów do Bierzmowania – z kl. I szkoły ponadpodstawowej, odbędzie się 25 września, tj. w poniedziałek, o godz. 18.00. Szczegóły dotyczące formacji Kandydatów do Bierzmowania można uzyskać u Ks. Marcina.

2. Spotkanie z Rodzicami dzieci przed Pierwszą Komunią św. odbędzie się dnia 26 września, tj. we wtorek, o godz. 18.00.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30.

4. W czwartek, po Mszy św. o godz. 17.00, odmówimy litanię do Imienia Jezus, po nabożeństwie, róże Żywego Różańca prowadzić będą modlitwę różańcową; następnie rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy przed godziną 19.00. 5. W piątek obchodzone będzie święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

6. Zbliża się październik, który tradycyjnie jest miesiącem w szczególny sposób poświęconym modlitwie różańcowej. Nabożeństwo różańcowe – w najbliższą niedzielę, po Mszy św. o godz. 8.00, ze szczególnym udziałem róż Żywego Różańca.

7. Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego wraz z modlitewnikiem na nowy miesiąc.

8. Wszystkim życzymy opieki Bożej na każdy dzień.

9. Pan powołał do wieczności, w tych ostatnich dniach: śp. Stanisławę Drabb z ul. Architektów, śp. Tomasza Ferenca z ul. Łukasiewicza, śp. Ireneusza Przydalskiego z ul. Architektów, śp. Teresę Szczutkowską z ul. Sandomierskiej. Rodzinom przeżywającym żałobę wyrażamy serdeczne współczucie, a zmarłych ogarnijmy teraz szczerą modlitwą: Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie …